Home / Güncel / Manavgat'ta işyerini soyan soyguncular yakalandı

Manavgat'ta işyerini soyan soyguncular yakalandı

Aşağı Hisar Mahallesi ırmak kıyısında bulunan bir işyerinde meydana gelen hırsızlık olayının zanlıları Asayiş Büro Amirliği Ekiplerinin çalışması sonucunda yakalandı.

 

 

Aşağı Hisar Mahallesi ırmak kıyısında kapalı durumda bulunan Kanatçım isimli işyerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili olarak Asayiş Büro Amirliği Ekiplerince yapılan araştırmalar neticesinde hırsızlık olayının şüphelileri olduğu belirlenen S.Ç,  H. S,  H. İ. S, İ. K, H. K ve T. A isimli şahıslar yakalanarak göz altına alındı. Şüphelilerin çalmış oldukları 1 adet Laptop, 11 adet çeşitli markalarda şarap, 2 adet Playstation, 7 Adet ceşitli markalarda büyük ekran led TV satmış oldukları iş yerlerinden alınarak müştekilerine teslim edildi.

 

Hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen zanlılardan T. A. ve H. İ. S.adli kontrol şartı ile salıverilirken S. Ç, İ K, H. K. ve H. S. İşyerinden Hırsızlık suçundan tutuklanarak Alanya L tipi cezaevine teslim edildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın