Home / Güncel / Manavgat’ta Jandarma; Telefon hırsızı turistleri yakaladı

Manavgat’ta Jandarma; Telefon hırsızı turistleri yakaladı

Evrenseki Turizm bölgesinde bir çarşıda tezgahtarın masadaki telefonunu çalan turistler, sitemizde yayınlanan görüntüleri izleyen bir takipçimizin ihbarı sonucu Çolaklı Jandarması tarafından yakalandı.

 

Evrenseki Turizm Merkezi’nde Turizm Yolu üzerinde bulunan çarşıda 1 bayan, 1 genç ve yanlarında bir kız çocuğundan oluşan 3 turist, tezgahtarın çarşının ortasında bulunan masada bıraktığı cep telefonunu çalarak kayıplara karışmıştı.

 

Yaşanan hırsızlık olayı çarşının güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken hırsızlık olayı Haberci 07, Manavgat Haber ve Manavgat Son Dakika Haber sitelerinde haber olarak, Side Tv’de ise güvenlik kamerası görüntüsü olarak yayımlandı.

 

Olayın ardından Çolaklı Jandarma Karakoluna bağlı ekipler hırsızlık olayını aydınlatmak ve zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

 

Haber sitelerimizden görüntüleri izleyen bir takipçimizin zanlıları gördüğünü belirtmesi üzerine takipçimiz ile irtibata geçen Çolaklı Jandarma Karakolu ekipleri, hırsızlık zanlılarını tatil yaptıkları otelde ele geçirdi.

Larısıa Dmitrieva ve Platon Zezıulin isimli Rus turistler çıkarıldığı adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken haklarında yurtdışına çıkış yasağı konulduğu bildirildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın