Home / Güncel / Manavgat'ta kaldırıma park eden araçlar çekiciyle kaldırıldı

Manavgat'ta kaldırıma park eden araçlar çekiciyle kaldırıldı

Hastane Caddesi’nde kaldırıma park ederek eczane girişini kapatan 2 otomobil trafik polisi tarafından kaldırılırken, araç sürücüleri araçlarının götürülmemesi için direndi.

 

 

Milli Egemenlik Mahallesi Hastane Caddesi Güneylioğlu Caddesi girişinde kaldırıma park ede 2 otomobil, yaya geçişini ve işyeri girişini kapattığı için trafik ekiplerince çekici yardımıyla yediemin otoparkına kaldırıldı.

 

 

Araçların çekiciye yüklenmesi sırasında gelen araç sahibi olduklarını ve yurtdışında yaşadıklarını iddia eden 3 erkek 1 bayandan oluşan 4 genç görevini yapan trafik polislerine araçlarını kaldırmaya hakkı olmadığını belirterek tepki gösterdiler. Gençlerin serzenişlerine kulak asmayan ve araçların hatalı parkın yanısıra yaya kaldırımın ve işyeri girişini kapattığını belirten trafik polisleri araçların kaldırılarak yediemin otoparkına götürülmesini sağladı.

 

Diğer taraftan araçların önünü kapattığı işyeri sahibinin yazarak aracın camına iliştirdiği ‘iş saatlerinde bir iş,yerinin camının dibine park etmek nezaketsizliktir. Lütfen vazgeçin bu davranışınızdan!’ şeklindeki not dikkatlerden kaçmadı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın