Home / Güncel / Manavgat’ta kayıp gençler aranıyor

Manavgat’ta kayıp gençler aranıyor

Tarsus ilçesinde kendilerinden dün akşamdan beri haber alınamayan 15 ve 17 yaşındaki 2 gencin Tarsus’tan Manavgat’a gelen otobüse bindikleri bildirildi.

 

 

Mersin’in Tarsus ilçesinde yaşayan ve Sanayi de çırak olarak çalışan 17 yaşındaki Adil Aydın’dan 20 Temmuz Perşembe günü saat 09.00, birlikte çalıştığı 15 yaşındaki Emircan Erkul’dan ise aynı gün 20.00’dan beri haber alamayan aileleri çocuklarının başına kötü bir şey gelebileceğini belirterek güvenlik güçlerine başvurdu.

 

 

Kayıp 2 gencin bulunması için başlatılan çalışmalarda gençlerin dün akşam Tarsus otobüs terminalinden Manavgat’a bilet aldıkları ve otobüse bindiklerinin belirlendiği bildirildi.

 

 

Manavgat’ta güvenlik güçlerine de kayıp başvurusunda bulunduklarını belirten gençlerin aileleri, 17 yaşındaki Adil Aydın ve 15 yaşındaki Emircan Erkul’u gören veya yerini bilenlerin en yakın güvenlik güçlerini ya da 05379132008 nolu telefonu aramasını istediler. 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın