Home / Güncel / Manavgat'ta muz almak isteyen aile kaza yaptı

Manavgat'ta muz almak isteyen aile kaza yaptı

Manavgat – Akseki karayolunda meydana gelen trafik kazası şans eseri kimsenin burnu bile kanamadan atlatıldı.

 

Yol kenarındaki tezgahtan Muz almak için duran araç, yolun karşısına geçerek beton yağmursuyu kanalında askıda kaldı. Kaza, Manavgat-Akseki karayolunda yaşandı. Samet Dal’ın kullandığı 01 BVH 20 plakalı otomobil, yolun karşı şeridine geçerek yol kenarında bulunan yağmursuyu tahliye kanalının üzerinde askıda kaldı. Kaza sırasında araçta kimsenin bulunmadığı bildirildi.

 

Olanlar karşısında şaşkına dönen araç sürücüsü Samet Dal, eşi ve kızlarıyla birlikte Kumluca’da tatil yaptıktan sonra Adana’ya döndüklerini belirterek “Muz almak için yol kenarındaki tezgahın önünde durduk. Eşim ve kızlarımla birlikte aracımızdan inerek tezgaha geldiğimiz sırada otomobilimizin hareket ettiğini gördüm. Otomobil geri geri giderek yolun karşısına geçti ve görüldüğü gibi kanaletin üzerinde askıda kaldı” dedi.

 

Samet Dal, eşi ve 2 kızı olay yerine çağrılan kurtarıcının bulunduğu yerden otomobillerini çıkarmasının ardından yollarına kaldığı yerden devam ettiler. 

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın