Home / Güncel / Manavgat’ta Otel çalışanları sıcağa ve yağmura mahkum ediliyor

Manavgat’ta Otel çalışanları sıcağa ve yağmura mahkum ediliyor

Manavgat’ta otel çalışanlarının servis beklediği Migros karşısındaki durakta gölgeliğin bulunmaması ve sıcaktan ağaç gölgesine sığınan otel çalışanları ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyor.

 

 

Turizm sektöründe çalışan vatandaşlar, Manavgat’ta belirli noktalardan servise binmek suretiyle çalıştıkları tesise gidiyor. Antalya Caddesi Migros karşısında otel işçilerinin servis bekledikleri kaldırımda işçilerin oturabileceği bankların olmaması, özellikle aşırı sıcak ve yağmurlu havalarda korunabilecekleri alanların bulunmaması otel çalışanlarını zor durumda bırakıyor.

 

 

Son günlerde mevsim normallerinin üzerinde seyreden, zaman zaman 50 dereceyi aşan sıcaklarda, kaldırımda bulunan küçük ağaçların altına sığınarak güneşten korunmak isteyen otel çalışanları ilginç görüntüler oluşturuyor. Ağaç altına sığınan yüzlerce otel çalışanı, çalıştıkları otellere gidebilmek için servis bekleyecekleri noktalar belirlenmesine rağmen yapılan çalışma ve düzenlemelerde otel çalışanlarının hiçe sayıldığını belirterek, Antalya Büyükşehir belediyesi yetkililerinden en azından güneşten ve yağmurdan korunabilecekleri kapalı bir alan oluşturmalarını istediler.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın