Home / Güncel / Manavgat'ta otomobil trafo ve bankı devirdi

Manavgat'ta otomobil trafo ve bankı devirdi

Fevzipaşa Caddesinde Akedaş’a ait enerji baskı ve Manavgat belediyesine ait bankı deviren otomobil aydınlatma direğine çarparak durabildi.

 

Aşağı Pazarcı Mahallesinde Fevzipaşa Caddesi ile 1042 Sokağın kesiştiği noktada meydana gelen tek taraflı trafik kazası şans eseri ucuz atlatıldı.

 

Fevzipaşa Caddesi üzerinde park halinde bulunan 07 CZA 01 plakalı otomobil, sürücüsü Melahat K’nın binerek hareket etmesinin ardından karşı kaldırıma çıkarak Akedaş’a ait Enerji baskını ve Manavgat Belediyesinin oturma bankını yıktıktan sonra kaldırımda bulunan aydınlatma direğine çarparak durabildi. Enerji baskından kopan elektrik kablosu otomobilin lastiğinin yanmasına neden olurken şans eseri sürücünün burnu bile kanamadı. Kaza sırasında kaldırımda ve yolda kimsenin bulunmaması da büyük bir şans oldu.

 

Kazanın ardından Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bankı kaldırarak kaza yerinde düzenleme yaparken Akedaş ekipleri de kablolar koptuğu için tehlike oluşturan baksa gerekli müdahaleyi yaptı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın