Home / Güncel / Manavgat'ta Polisten kaçan şüpheliler ırmakta kayboldu

Manavgat'ta Polisten kaçan şüpheliler ırmakta kayboldu

Manavgat Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin hırsızlık şüphesiyle yakalamaya çalıştığı 3 kişiden 2’sinin Manavgat ırmağına girerek kaybolduğu iddia edildi.

 

Bir ihbarı değerlendiren Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Manavgat’ın değişik yerlerinde market ve benzeri yerlerden hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 kişinin Ulukapı Mahallesi Sakallar Mevkiinde ırmak kenarında inşaat halindeki binada saklandıklarını belirledi. Şüphelileri yakalamak için harekete geçen asayiş Büro ekiplerini bir anda karşılarında gören şüpheliler, motosiklet ile kendilerini durdurmaya çalışan polislerden birisinin ayağına çarptıktan sonra kaçtılar. Şüphelileri takip eden polisler şüphelilerin kaçtığı motosikleti 400-500 metre ileride yeni yapılan kahvaltı evinin önünde bulurken, şüphelilerden 2 tanesinin ırmağa atlamak suretiyle, birisinin ise ters istikamette kaçarak izlerini kaybettirdikleri belirlendi.

 

Kahvaltı evinin güvenlik kamerasında şüphelilerin gelişleri, motosikleti bıraktıktan sonra ayrı yönlere kaçışları, bir süre sonra da polis aracının gelerek şüphelileri aramaları görüldü.

 

Kahvaltı evindeki bir görevli, ırmağa atlayan şüphelilerden bir tanesinin ırmakta bir süre çırpındığını ve gözden kaybolduğunu, büyük ihtimalle ölmüş olabileceğini söyledi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın