Home / Güncel / Manavgat’ta şüpheli araçta uyuşturucu çıktı

Manavgat’ta şüpheli araçta uyuşturucu çıktı

Manavgat’ta jandarma ekiplerinin durdurduğu şüpheli araçta 15 gram skank uyuşturucu maddesi, uyuşturucu madde içmek için kullanılan çeşitli aparatlar ile bir ruhsatsız av tüfeği ve bıçak ele geçirildi.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Side Mahallesi’nde şüphelendikleri S.Ç. nin kullandığı otomobili durdurdu. Otomobilde yapılan aramada, 15 gram skank uyuşturucu maddesi, uyuşturucu madde içmek için kullanılan çeşitli aparatlar ve bir adet ruhsatsız av tüfeği ile 20 cm uzunluğunda bıçak ele geçirildi. Sürücü S.Ç.   ye Jandarma trafik ekipleri tarafından sürücü belgesi geri alındığı halde araç kullanma nedeniyle bin 763 lira, uyuşturucu madde alarak araç kullanmaktan 4 bin 514 lira, araç sahibine ise ehliyetsiz kişiye araç kullandırmaktan dolayı bin 763 lira olmak üzere toplam 8 bin 40 lira trafik cezası uygulandı. Ayrıca ruhsatsız av tüfeği için ise 500 lira idari yaptırım cezası kesildi. Manavgat Devlet Hastanesinden alınan raporda uyuşturucu madde kullandığı belirlenen S.Ç. ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın