Home / Güncel / Manavgat'ta yağmursuyu ızgaraları ve yollar sürücülere isyan ettiriyor

Manavgat'ta yağmursuyu ızgaraları ve yollar sürücülere isyan ettiriyor

Manavgat’ta, Antalya ve İbrahim Sözen Caddelerindeki Yağmursuyu ızgaraları ve çalışma yapılan asfaltlarda oluşan çukurlar araç sahiplerini isyan ettiriyor.

 

 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Altyapı, refüj ve asfalt çalışmaları kapsamında Antalya ve İbrahim Sözen Caddelerinde yaptırılan Yağmursuyu ızgaraları sorun olmaya devam ediyor.

 

 

 

Yapıldığı günden bugüne bir türlü dikiş tutmayan, sürekli çökmelerin yaşandığı Yağmursuyu ızgaraları araç sürücülerinin korkulu rüyası haline geldi. Özellikle Hasan Fehmi Boztepe Caddesinde üst geçidin bulunduğu bölgeden başlayarak Antalya Caddesinin tamamı ve İmam Hatip Lisesine kadar olan İbrahim Sözen Caddesinde yoğun olarak yaşanan çökmeler araçlara büyük ölçüde zarar verirken bir çok araç sürücüsü bu caddeleri kullanmayıp alternatif yollar keşfediyor. Diğer Jandarma karşısında ve bir çok yerde yapılan kazıların ardından bozulan yollar sürücüleri zor durumda bırakıyor.

 

 

İbrahim Sözen Caddesinde büyük bölümü çökmüş vaziyette bulunan ızgaranın 5 kez yenilendiğine dikkat çeken vatandaşlar “Ne yazık ki her geçen gün daha kötüye gidiyor. Bir türlü dikiş tutturamıyorlar. Eğer yapmasını bilmiyorlarsa bilen birilerine sorsunlar. Her an kaza olacağı endişesiyle biz esnaflarda diken üzerindeyiz. Antalya ve İbrahim Sözen Caddelerindeki Yağmursuyu Izgaralarının tamamı yeniden elden geçirilmelidir” diye konuştular.

 

 

Izgaralardaki çökmeler nedeniyle bir çok aracın lastiği patlayıp jantı eğilirken araçların ön düzenleri de büyük ölçüde zarar görüyor.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın