Home / Güncel / Narkotimden zehir operasyonları

Narkotimden zehir operasyonları

 ANTALYA’da Narkotim ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda 310 kilo esrar maddesi ele geçirildi, 15 kişi gözaltına alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Diyarbakır üzerinden yüklü miktarda uyuşturucu madde getirileceği bilgisini üzerine harekete geçti. Kente girişinde bir kamyona düzenlenen operasyonda 87 ecstasy hap, 70 gram toz esrar ele geçirildi. Olayla ilgili İ.Ö., M.Ş., İ.U., C.K., M.B. ve M.G. gözaltına alındı. 6 şüpheli, ‘uyuşturucu, uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama’ suçundan adliyeye sevk edildi.

Diğer yandan ekipler yaptıkları 9 ayrı operasyonda 283 kilo 749,7 gram kubar esrar, 27 kilo 520 gram toz esrar, 43 adet ecstasy hap, 15,9 gram metamfetamin, 9.7 gram kokain, 1,3 gram eroin, 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi. Bu olayla da ilgili gözaltına alınan 9 kişi, ‘uyuşturucu, uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama’ suçundan tutuklandı.

 
loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın