Home / Güncel / Öğrencilere ayakkabı yardımı

Öğrencilere ayakkabı yardımı

KUMLUCA Ticaret Borsası (KUTBO) tarafından ilçe genelindeki okullarda öğrenim gören öğrencilere ayakkabı yardımı yapıldı.

Kumluca Atatürk İlkokulu’nda Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Kumluca Ticaret Borsası Başkanı Fatih Durdaş tarafından öğrencilere ayakkabı dağıtıldı. Törende, ilçedeki ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrencilere dağıtılmak üzere 1900 çift ayakkabı okullar teslim edildi. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi öğrenciler için yapılan anlamlı destekten dolayı, KUTBO yönetimi başta olmak üzere yardımın maddi giderlerini karşılayan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne teşekkür etti.

KUTBO Başkanı Fatih Durdaş da ayakkabıları, Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacağını söyledi. Durdaş, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da giderleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından karşılanan bin 900 çift ayakkabıyı öğrencilerimize dağıtıyoruz. Çocuklarımızın hayata daha sağlam basmaları için tercihimizi ayakkabıdan yana yapıyoruz. Amacımız öğrencilerimize biraz olsun destek olabilmek. Bu tür sosyal sorumluluk projelerinin okullarla, STK’larla, öğretmen ve velilerle artırılarak devem ettirilmesi gerektiğine inanıyoruz. Öğrencilerimizden teşekkür beklemiyoruz. Vatana, millete hayırlı birer evlat olmaları, bizim için en büyük teşekkür” diye konuştu.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın