Home / Güncel / Side sopalı müşteri kavgası

Side sopalı müşteri kavgası

Side’de 2 işyeri çalışanı arasında müşteri kapma tartışması diğer çalışanlar ve işyeri sahiplerinin de karıştığı meydan savaşına dönüştü.

 

30 Mayıs tarihinde Side Liman Caddesinde müşteriyi kendi çalıştıkları restauranta götürmek için, 2 kişi arasında sözlü münakaşa ile başlayan tartışmanın kavgaya dönüşmesi, kavgaya işyerinde çalışan diğer işçiler ve patronlarında karışması ortalığın savaş alanına dönüşmesine neden oldu. Side’nin ana caddesinde turistlerin önünde yaşanan kavgada ellerindeki sopaları acımasızca birbirine vuran şahıslar jandarma tarafından güçlükle sakinleştirildi.

 

Jandarma tarafından olay yerinin kamera görüntülerinden restaurant çalışanlarının önlerinden geçen turistleri yönlendirmeye çalışarak Hanutçuluk kabahatini işledikleri tespit edilmesi üzerine işletmeler hakkında Hanutçuluk yapmaktan işyerlerinin 1 hafta kapatılması için tamamlanan evraklar Manavgat Kaymakamlığına gönderildi. Ayrıca turistleri rahatsız eden çalışanlara 109′ ar lira para cezası uygulandı.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın