Home / Güncel / Tekerlekli sandalye, peynir bidonları ve cenaze aracıyla esrar sevkiyatı

Tekerlekli sandalye, peynir bidonları ve cenaze aracıyla esrar sevkiyatı

 ANTALYA ve Diyarbakır’da düzenlenen eş zamanlı operasyonda 16 kilo 665 gram esrar maddesi ele geçirilirken, 10 kişi gözaltına alındı. Şebekenin, esrar maddesini tekerlekli sandalye, peynir bidonları ve cenaze aracı sevk ettiği belirlendi. 

Antalya Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Diyarbakır’dan kuryeler aracılığıyla tekerlekli sandalye, peynir bidonları ve cenaze aracı gibi araçlarla esrar maddesi sevkiyatı yapan bir şebekeyi takibe aldı. Esrar maddelerini Kepez ilçesinde bir ikamette depolayarak ‘torbacı’lara pazarlayan şebekeye yönelik operasyonlarda, 13 kilo 110 gram esrar maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili Antalya’da 9, Diyarbakır’da 1 kişi gözaltına alındı. Diyarbakır’daki operasyonda ise 3 kilo 555 gram esrar maddesi, 1 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet şarjör ve 44 adet av tüfeği fişeği ele geçirildi. Şüpheliler işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın