Home / Güncel / Uyuşturucu temin eden 4 kişi gözaltında

Uyuşturucu temin eden 4 kişi gözaltında

ANTALYA’da uyuşturucu aldıktan sonra yaşamını yitiren 23 yaşındaki Doğan Atlay’a uyuşturucuyu temin ettiği öne sürülen 4 kişi gözaltına alındı. 

Antalya’da, Süleyman Demirel Üniversitesi Isparta Meslek Yüksekokulu öğrencisi 23 yaşındaki Doğan Atlay’ın Döşemealtı İlçesi’ndeki evinde alkol ve uyuşturucu kullandıktan sonra hayatını kaybetmesine ilişkin soruşturma başlatan polis, uyuşturucu almasına aracılık ettiği iddia edilen G.G’yi gözaltına aldı. 

Polis ekipleri, G.G.’nin ifadesi doğrultusunda müşteri gibi davranarak uyuşturucu ticareti yapan kişilerle buluştu. Buluşma sırasında gelenlerin polis olduğunu anlayan zanlılar H.A, E.Ç. ve M.Y. otomobillerinden inerek hızla kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacanın ardından 3 zanlı gözaltına alındı. Zanlıların otomobillerinde yapılan aramada 2 paket esrar ile uyuşturucu haplar ele geçirildi. Zanlılar, emniyetteki ifade alım işlemlerinin ardından ‘uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

loading...
www.07ajans.com - Son Dakika Antalya Haberleri

Check Also

Antalya'da hava kirliliği yüzde 28 azaldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve belediyelerin hava kalitesi ölçüm istasyonları verilerine göre, Türkiye’deki 29 şehirde …

Bir cevap yazın